Drzwi zewnętrzne

Zobacz bogatą ofertę produktów oraz usług. Kupując drzwi, okna, bramy lub rolety możesz liczyć na profesjonalny montaż oraz pełną gwarancję.

W przypadku montażu okien i drzwi polecamy w szczególności nasz ciepły montaż, dzięki któremu możemy zaoszczędzić na kosztach ogrzewania dzięki redukcji strat ciepła.

Ciepły montaż okien zapewnia kompleksowe uszczelnienie warstwy izolacyjnej w złączu okiennym z obu stron, co w rezultacie zabezpiecza przed powstawaniem mostków termicznych, stratami energii, zawilgoceniem. Kupując okna z montażem koniecznie rozważ te formę osadzenia okien.

Okna

Okna drewniane

Okna z drewna to powrót do tradycyjnych i ekologicznych materiałów. Nowoczesne metody składania i produkcja okien sprawia, że nie ustępują one oknom PCV w kwestiach termicznych czy wizualnych, zapewniając retro styl oraz klimat dla domów z "duszą".

Najważniejsze cechy to okucia Siegenia, pakiet 2 lub 3-szybowy, listwa przyszybowa, aluminiowy okapnik, podwójny system uszczelek oraz przenikalność ciepła już od Uw = 0,95 [ W/m2*k ].