OFERTA NA DRZWI I OKNA

Nowe okna i drzwi, zmień swój dom Racibórz

NOWY-STARY DOM

Otwórz okno szeroko na świat, nie ważne czy nowy dom, gdzie zamontujemy dla Ciebie okna i drzwi, czy stary budynek, w którym dokonasz modernizacji dokonasz inwestycji, która zwróci się z nawiązką w przeciągu kilku lat.

Wnętrze naszego domu jest szare i ponure tracimy nawet energię by jakoś to zmienić to niestety duży błąd, ponieważ wystrój miejsca, w którym mieszkamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, czyli także na jakość życia! Czy da się zmienić wygląd naszych domów bez rujnowania portfela i przewracania wszystkiego do góry nogami?

Odpowiedź brzmi: tak, i to w bardzo łatwy sposób…

otwórz okno szeroko na świat…

Stąd też proponujemy specjalne, bardzo atrakcyjne rabaty dla klientów chcących wymienić i zamontować nowe okna oraz drzwi w swoim domu.

Okna zawarte w promocji spełniają wymagania do programu „Czyste Powietrze” oraz są zgodne z WT 2021.

Proponowana przez nas stolarka opiera się systemach okiennych oraz drzwiowych renomowanych europejskich marek takich jak Aluplast czy też Kommerling.

OFERTA NA DRZWI I OKNA

IDEAL 8000

Okna PVC Racibórz

IDEAL 7000

Okna pasywne Racibórz

KOMMERLING 76MD

88md[1]

KOMMERLING 88MD

HST/PSK/SMARTSLIDE – drzwi przesuwne są źródłem światła i jasności, wpadającego powietrza, powiewu wiatru. Przestrzenią otwartą lub zamkniętą w zależności od różnych uwarunkowań, okoliczności czy upodobań.

HST

Drzwi przesuwne HST
Okna tarasowe HST

Smart-slide

Drzwi unoszono-przesuwne
Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne
Aby dojść do właściwych drzwi, trzeba najpierw zapukać do wielu niewłaściwych. Jeśli trafiłeś na naszą stronę MASZ PEWNOŚĆ, że to te właściwe drzwi.

Okna KWADRO

W swojej ofercie proponujemy drzwi z wysokiej jakości panelami, które są efektowną dekoracją domu, bez problemu wybierzecie Państwo taki model, który będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom.

Pasują zarówno do wnętrz o tradycyjnym charakterze jak i nowoczesnych aranżacji.

ODROBINA LATA W ŚRODKU ZIMY…

…nie trzeba czekać na wiosnę ani lato, aby móc cieszyć się pięknem kwiatów i pić poranną kawę w ogrodzie.

Pięknie zaaranżowana przestrzeń stanowi idealne miejsce na relaks, oranżeria znakomicie zastąpi salon. Ogród zimowy poprawia bilans energetyczny całego budynku, co przekłada się na zmniejszenie kosztów ogrzewania.