O FIRMIE

O firmie

PHU Kwadro z siedzibą w Raciborzu jest firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu, będącą odpowiedzią na potrzeby klienta. Od początku naszym głównym profilem działalności jest sprzedaż i montaż okien PVC, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych oraz parapetów w szerokiej gamie wyboru.

Proponujemy towar od wiodących producentów, dzięki czemu produkty przez nas sprzedawane charakteryzują się wysoką jakością.

Posiadamy duże doświadczenie w branży, oraz wysoce wykwalifikowane ekipy monterów.

Nową gałęzią naszej działalności, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na pompy ciepła w obecnych czasach i bezpośredni oraz częsty kontakt z klientem, który jest na etapie zamykania inwestycji, nasza firma montując okna, drzwi oraz bramę garażową wprowadza między innymi dla tego segmentu klientów obsługę kompleksową wraz z montażem instalacji grzewczej.

Nasza propozycja to produkt z segmentu premium - pompy ciepła japońskiej firmy z 45 letnim doświadczeniem na rynkach całego świata Mitsubitshi Electronics wraz z montażem. Pompy, które będziemy Państwu propnować, to najnowszej generacji jednostki ZUBADAN o najwyższej sprawności w niskich temperaturach, które pracują bez włącznia grzałek elektrycznych do -25°C,a co za tym idzie o podwyższonej efektywności energooszczędności.

Oferujemy nowoczesne okna PVC na markowych profilach KOMMERLING,ALUPLAST,WITAL o zróżnicowanych parametrach.

Oferowane przez naszą firmę okna mieszczą się w najwyższej klasie produktu "A". Każdy klient dodatkowo do rabatu rzędu od 40% do 56% otrzymuje do każdego zakupionego okna najlepszą na rynku ciepłą ramkę SUPER SPACER w cenie standardowej, co w znacznym stopniu podwyższa jakość produktu bez dodatkowej opłaty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej szerokiej oferty.

Dodatkowo znajdą Państwo w naszej ofercie okna dachowe wiodących producentów w Polsce i Europie takich jak: VELUX, ROTO, FAKRO, OKPOL, SKYLIGHT, OPTILIGHT.

Prowadzimy sprzedaż z montażem drzwi wewnętrzne i zewnętrzne największych i najlepszych polskich producentów takich jak: DOORSY, KMT-STAL, KR-CENTER, DRE, VOSTER, PORTA, INVADO, INTENSO DOORS, POL-SKONE, ERKADO.

Proponujemy nowość-drzwi wejściowe z kompozytu w segmencie premium firmy Vikking oraz drzwi PCV firmy IR-plast.

Do każdego okna proponujemy parapety wewnętrzne z aglomarmuru, pcv ,mdf-u oraz zewnętrzne z aluminium, stali lub granitu takich firm jak: CERPOL, JARO-MAX.

Nasza firma od lat prowadzi sprzedaż bram garażowych segmentowych firm: GROS, Zcholz.

Firma Kwadro to również sprzedaż i montaż stolarki aluminiowej między innymi takich producentów jak KMG STOLARKA.

W szerokiej ofercie naszej firmy są również rolety wewnętrzne materiałowe w kasetach z prowadnicami między innymi modne dziś tzw. dzień i noc, plis, żaluzji wewnętrznych aluminiowych, moskitier plisowanych oraz stałych aluminiowych.

Znajdą Państwo w naszej ofercie również rolety zewnętrzne aluminiowe oraz bramy rolowane z montażem firmy ALUPROF.

Macie Państwo u nas również możliwość zabudowy balkonu w systemach aluminiowych przesuwnych 3, 4 lub 5-torowym, co ma ogromne zalety. Przede wszystkim to idealna, lekka i transparentna osłona chroniąca przed deszczem i wiatrem, a także nadmiernym słońcem. Jednocześnie daje możliwość wentylacji, a tym samym regulowania temperatury wewnątrz mieszkania. Optycznie powiększa metraż mieszkania, stwarzając możliwość aranżacji nowej, ciekawej przestrzeni.

Zadzwoń do Nas

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak również firmy budowlane oferując:
fachowe doradztwo,
konkurencyjne ceny oraz co najważniejsze terminowość i solidność wykonania usługi.

+48 50 122 47 31